Úvod »Nosítka pro dvojčátka» PROČ NOSÍTKO WEEGO?


    

PROČ NOSÍTKO WEEGO?

 

Kompletní specifikace

 • má originální systém dvojvaku
 • je určený pro děti od 0-24 měsíců
 • roste s dítětem
 • je pohodlný na nošení
 • jednoduše se přizpůsobuje rostoucímu dítěti a padne různým lidem, kteří budou dítě nosit
 • nabízí 3 různé pozice nošení
 • Na světě existuje množství nosítek na děti, bohužel většina z nich nesplňuje ani základní požadavky na dobré nosítko na děti. Abychom byli konkrétní: nožičky dítěte by neměly z nosítka viset rovně dolů, ale měly by být ohnuté v úhlu nejméně 90 stupňů (pozice žáby). Zádíčka dítěte by měla mít dostatečnou oporu - dítě má být co nejblíže k osobě, která jej nese. Nosítko musí poskytovat řádnou a plnou oporu hlavičce dítěte. Čím je nošené dítě menší, tím přísněji by mělo nosítko vyjmenovaná kritéria splňovat.

  Originální systém dvojvaku nosítka na děti Weego zaručuje, že vaše dítě bude v nosítku v bezpečí a pohodlí:
  • vnější vak drží hlavičku a krk a chrání vaše dítě
  • vnější vak ve spojení s tvarovaným vnitřním vakem zajišťuje, že nožičky dítěte v nosítku zaujímají "pozici žáby"
  • nosítko Weego se jednoduše přizpůsobí růstu dítěte a padne různým lidem, kteří budou dítě nosit
  DĚTI NOŠENÍ MILUJÍ
  Noste své dítě tak často, jak to jen jde – přispějete k jeho spokojenosti a zdravému vývoji!
  V průběhu těhotenství je plod v úzkém kontaktu s matkou. Slyší údery matčina srdce a její hlas, vnímá její pohyby.

  Pro zdravý vývoj děťátka je podstatné, aby zůstalo v úzkém kontaktu s maminkou i po narození.

  Dopřejete-li vašemu dítěti fyzickou blízkost tak často, jak budete moci, přispějete k jeho spokojenosti a zdravému vývoji.

  Vědecký výzkum prokázal, že časté nošení:
  • přispívá ke spokojenosti dětí – děti méně pláčou
  • podporuje vazbu mezi rodiči a dítětem
  • napomáhá vývoji osobnosti a sebejistoty dítěte
  • podporuje rozvoj jazykových schopností a pohybových dovedností
  Nosítka na děti Weego tuto blízkost umožňují. Dávají dětem možnost objevovat svět společně se svými rodiči. Rodiče mohou se svými dětmi vyrazit do světa a mít přitom volné ruce.
  VÍTĚZ V TESTU KVALITY !
  ELTERN, největší specializovaný magazín pro rodiče v Německu hodnotil 9 nosítek na děti  a 6 šátků na nošení dětí.  Weego bylo jediné nosítko pro novorozence, které získalo hodnocení „+“ ve všech posuzovaných charakteristikách(jednoduchá manipulace, vnitřní vak, vnější ramenní pásy, pohodlné pásy pro rozložení váhy).

  Nosítko na děti Weego a nosítko pro dvojčata Weego TWIN bylo mnohokráte doporučováno nejen časopisem Eltern, ale i dalšími odbornými časopisy pro rodiče. Článek se zabývá kritérii, podle kterých je třeba vybírat vhodné nosítko na děti. I v tomto článku je Weego speciálně doporučováno.


  Weego využívají i profesionálové v předních nemocnicích Nosítka Weego mají široké využítí nejen v domácí péči o děti, ale  využívají je i profesionálové pečující o novorozence na novorozeneckých odděleních mnoha předních nemocnic (například v Mnichově, Hamburku, Bonnu, Berlíně, Cologni, Tubingenu, Curichu, Vídni, Salcburku, Linci).  Doktoři, fyzioterapeuti, porodní asistentky testovali nosítko pro nedonošené děti Weego PREEMIE a nosítko pro dvojčata Weego TWIN a doporučili jejich používání.

  "Na základě vlastní zkušenosti, doporučuji používání nosítka Weego na neonatologickém oddělení. Nosítko poskytuje senzorickou (vizuální, auditivní, olfaktorickou, taktilní a vibrační) stimulaci nedonošeným novorozeným dětem, rozvíjí je a pomáhá jim lépe a kvalitněji spát. Je to praktický nástroj, který na jedné straně poskytuje fyzické a psychosociální výhody dětem a na druhé straně usnadňuje práci personálu a dalším lidem, kteří o tyto děti pečují."

  Nicolas Cunningham, MD,DrPH Prof.Em. of Clinical Pedriatrics NYC Columbia University
  WEEGO PŘÍBĚH !
  V 60. letech během práce pro Mírové jednotky učinili Mike a Ann Moorovi zajímavý objev.
  Africké děti jen zřídkakdy pláčí, když je jejich maminky nosí na zádech.

  Když se později Moorovým narodilo miminko, vzpomněli si na spokojené africké děti. Ann a její matka navrhly první měkké nosítko na děti (původní nosítko na děti.) Toto nosítko umožnilo Ann mít děťátko stále blízko u sebe, spokojené a klidné.

  Všichni  nápad s nosítkem obdivovali a tak se to, co bylo původně zamýšleno jako zajímavost pro rodinu a kamarády, stalo v polovině 70. let slavným originálním měkkým nosítkem na děti.

  Je možné, že vás v jednom z nich také nosili.

  To všechno se odehrálo před mnoha lety. Moorovi, teď už prarodiče, byli vyzváni, aby zmodernizovali původní nosítko tak, aby odpovídalo potřebám současných aktivních rodičů.

  Výsledkem je Weego – měkké nosítko na děti!

  NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

  Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.