RYCHLÝ KONTAKT

Zuzana Hoferková - Krůčky s dětmi
Hlavní 89/15
783 34 Olomouc-Skrbeň
tel: +420 724 937 515
info@kruckysdetmi.cz

ANKETA

Jak jste spokojení s vodícími kšírami TOBI?

Jsou skvělé :D 59% Jsou dobré :) 14% Párkát jsme využili :/ 14% Nevyužili jsme vůbec :( 14%

Spolupracujeme s "Dvojčaty"!

Centrum pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty nabízí již od roku 2007 podporu a pomoc rodinám s dvojčaty a vícerčaty.

Nabízíme odborné laktační a psychologické poradenství, ale také předporodní kurzy pro nastávající rodiče dvojčat.

Rodiče vícerčat mají v oblibě nejen naše jednorázové akce, výpravy a výlety, ale i pravidelná klubová setkávání rodin s dvojčaty. Stejně tak si jednou v měsíci vychutnají náš oddychový "Klub dvojčat bez dvojčat" .Dítka pohlídá například babička a mámy a tátové si vyrazí bez svých ratolestí. V klidu a pohodě si potom u nás vyměňují své zkušenosti a zajímavé historky z rodinného života a naberou sil do dalších radovánek se svým vícenásobným potěšením.

V naší knihovně najdete nejen knížky a časopisy o vývoji a výchově dvojčat , ale rádi Vám zapůjčíme i zajímavé diplomové práce s tématem rodin s dvojčaty.

Spolupracujeme také se studenty vysokých škol různých oborů (psychologie, porodní asistence, logopedie, pedagogika, atd.) a odborně vedeme jejich seminární, bakalářské a diplomové práce.

Funguje u nás také půjčovna potřeb pro rodiny s dvojčaty .Taková speciální klokanka či kojicí polštář pro dvojčata mohou maminkám dvojnásobného štěstí opravdu pomoci. Půjčit si můžete i kšíry pro vodění dvojčat, které v určitém věku dětí napomohou jejich bezpečnosti. A pokud dáte svůj kočár opravit či reklamovat, rádi vám nabídneme ten náš dvojčatovský.

Na horké lince kojení dvojčat vaše dotazy zodpoví vyškolená dvojčatovská laktační poradkyně. Zapůjčíme Vám i elektrické odsávačky a další pomocníky ke kojení dvojčátek.

Pravidelně pořádáme dvojčatovské burzy oblečení, hraček a dětských potřeb.

Členové našeho pracovního týmu se neustále dále odborně vzdělávají a pravidelně se účastní odborných konferencí, seminářů a kongresů. Informují jak odborníky, tak i širokou veřejnost o problematice rodin s vícerčaty.

V Centru pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty rádi přivítáme dospělá dvojčata. V roce 2014 jsme spustili program Asistent do rodiny s dvojčaty/vícerčaty.

Kontakty a více informací naleznete zde www.dvojcata.net