RYCHLÝ KONTAKT

Zuzana Hoferková - Krůčky s dětmi
Hlavní 89/15
783 34 Olomouc-Skrbeň
tel: +420 724 937 515
info@kruckysdetmi.cz

ANKETA

Jak jste spokojení s vodícími kšírami TOBI?

Jsou skvělé :D 59% Jsou dobré :) 14% Párkát jsme využili :/ 14% Nevyužili jsme vůbec :( 14%

Doprava/Platba

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY

Dodání na Vámi zvolenou adresu. O odeslání balíku budete den předem informováni prostřednictvím emailu od nás. Doručení balíku na adresu očekávejte následující pracovní den. V případě, že v těchto pracovních dnech nepřiveze zboží řidič České Pošty, kontaktujte prosím Vaší nejbližší poštu. Balík zde bude uložen ještě dalších 7 pracovních dní.

CENA: 120Kč / platba převodem +0Kč / platba dobírkou +35Kč

* Pokud neobdržíme úhradu do 5-ti dnů předpokládáme, že nemáte zájem o zboží předmětné objednávky a vystornujeme ji.

....................................................................................................................................................................................

ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Od nás v den odeslání obdržíte email, že je Vaše zásilka podána na poště. Pošta doručuje balíky na zvolenou poštovní pobočku již následující pracovní den (většinou v odpoledních hodinách) - o tom že je zásilka připravena k vyzvednutí Vás pošta bude informovat pomocí SMS.

Zásilku si vyzvednete tak, že se na přepážce jednoduše prokážete dokladem totožnosti a sdělíte přepážkové pracovnici buď číslo balíkové zásilky, které  jste obdrželi v SMS, nebo sdělíte svoje mobilní telefonní spojení, aby si byli jisti, že zásilka opravdu patří Vám.

CENA: 100Kč / platba převodem +0Kč / platba dobírkou +35Kč

Pokud neobdržíme úhradu do 5-ti dnů předpokládáme, že nemáte zájem o zboží předmětné objednávky a vystornujeme ji.

...................................................................................................................................................................................

OSOBNÍ ODBĚR

Osobní předání je možné po zaplacení zboží převodem na účet. Předání se uskutečňuje po telefonické domluvě ze strany dodavatele v Olomouci či blízkém okolí dle domluvy.

Cena: 0Kč / platba převodem +0Kč

Pokud neobdržíme úhradu do 5-ti dnů předpokládáme, že nemáte zájem o zboží předmětné objednávky a vystornujeme ji.